جشنواره های پاییزی شهروند در آبان ماه/ تخفیف های هیجانی برای اقلام پروتئینی
0 نظر
۶ آبان ۱۳۹۸

جشنواره های پاییزی شهروند در آبان ماه/ تخفیف های هیجانی برای اقلام پروتئینی

شرکت شهروند در ادامه جشنواره های تخفیفی در آخر هفته های هیجان انگیز، با تخفیف های ویژه برای انواع محصولات پروتئینی و خواروبار پذیرای شهروندان است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در این جشنواره که از روز چهارشنبه 8 لغایت 10 آبان ماه در تمام شعب فروشگاه های شهروند آغاز خواهد شد شهروندان می توانند ضمن برخورداری از تخفیف های ویژه تا سقف 45 درصد برای محصولات پروتئینی، خوروبار، شوینده و ... در قرعه کشی آنلاین با جوایز نقدی شرکت کنند.

جشنواره های تخفیفی شهروند در مناسبت‌های مختلف سال با هدف کمک به افزایش توان خرید خانواده‌ها و برخورداری از محصولات باکیفیت و قیمت مناسب در فضایی شاد و هیجان انگیز در صدد است لذت یک خرید به صرفه و مطمئن را برای عموم شهروندان به ارمغان بیاورد.

این جشنواره ها که همواره در تمام ایام سال با استقبال گسترده شهروندان روبرو می‌شود در پنج شنبه و جمعه‌های آخر هفته با عرضه انواع گروه‌های کالایی و مورد نیاز شهروندان میزبان خانواده ها است تا در کنار تهیه ملزومات اساسی و مورد نیاز خود از جوایز نقدی و غیر نقدی فروشگاه های شهروند برخوردار شوند.

گفتنی است فروشگاه های شهروند همزمان با فرا رسیدن روز نوجوان و دانش‌آموز جشنواره های تخفیفی ویژه ای را برای نوجوانان و خانواده ها در نظر گرفته است که با جوایز ارزنده‌ای همچون دوچرخه، لوازم تحریر و ده ها جایزه نقدی و غیر نقدی دیگر همراه خواهد بود.


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید