التزام به اخلاقیات در تمام سطوح/ توجه به سود و خدمت توامان در فروشگاه های شهروند
0 نظر
۲۵ آبان ۱۳۹۸

التزام به اخلاقیات در تمام سطوح/ توجه به سود و خدمت توامان در فروشگاه های شهروند

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در نشست فصلی مدیران شرکت شهروند با اشاره به اهمیت مشتری مداری و تکریم مشتریان، بر حس تعهد و رعایت اخلاقیات تاکید کرد و التزام به آن را یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مدیریت جدید شهری در عملکرد کارکنان دانست.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به اهمیت انتخاب مدیران شایسته تصریح کرد: این مساله یکی از مواردی است که شهردار محترم تهران همواره مورد تاکید قرار داده و عمل به آن نه تنها باعث آن می‌شود که سطح مدیریتی در سازمان ها به میزان مطلوبی برسد بلکه منجر به ارتقا  کیفیت خدمات‌ در سازمان‌ها خواهد شد.

وی نظارت بر عملکرد مجموعه‌ها را امری کلیدی دانست و خاطرنشان کرد: وجود ناظر و کنترل خروجی سیستم امری‌ است که در تمام دنیا اجرایی می‌شود و اگر بتوانیم در مجموعه شهرداری تهران این مساله را به طور جدی و دقیق عملیاتی کنیم توانسته‌ایم به یک شیوه اجرایی سیستماتیک و کنترل شده برسیم.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در ادامه افزود: نمی توان انتظار داشت مجموعه‌ای مانند شهروند صرفا یک شرکت سودده و یا فقط خدمات رسان باشد، نگاهی که وجود دارد باید در مسیر خدمات دهی شایسته به شهروندان باشد و اقلام با قیمت گذاری مناسب عرضه شود.

عبدالحمید امامی در پایان تاکید کرد: سود و خدمت دو عاملی است که جز وظایف ذاتی شهروند برشمرده می‌شود و می‌بایست با ترازوی کنترل قیمت و کیفیت مرتبا سنجیده شود، فروشگاه‌های شهروند در دوره جدید مدیریت شهری علاوه بر اینکه در قالب فروشگاهی مدرن و نوین خود را معرفی کرده موفق شده با بکارگیری مدیران جوان و شایسته گام موثری در رونق اقتصادی و افزایش رضایتمندی مشتریان خود بردارد.


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید