آغاز جشنواره فروش ویژه لوازم منزل در فروشگاه های شهروند
0 نظر
۳ آذر ۱۳۹۸

آغاز جشنواره فروش ویژه لوازم منزل در فروشگاه های شهروند

در ادامه جشنواره های پرتخفیف پنج شنبه و جمعه های هیجان انگیز، فروش ویژه انواع لوازم منزل با تخفیفات ویژه تا سقف 50 درصد در فروشگاه های شهروند آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، جشنواره های فروش ویژه انواع گروه های کالایی که پنجشنبه و جمعه هر هفته در فروشگاه های شهروند برگزار می شود، این بار با تخفیفات ویژه برای انواع لوازم منزل از 30 آبان آغاز و تا 5 آذر ماه در تمام شعب فروشگاه های شهروند پذیرای مشتریان خواهد بود.

این جشنواره با تخفیف های فوق العاده 20 تا 50 درصد برای انواع ظروف، لوازم پذیرایی، ابزار آشپزخانه و ... آماده خدمات دهی به مشتریان است.

زمان برگزاری سایر جشنواره های تخفیف کالا به همراه میزان تخفیفات و تفکیک گروه های کالایی از طریق سایت شهروند به آدرس www.shahrvand.tehran.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

این جشنواره ها که همواره در تمام ایام سال با استقبال گسترده شهروندان روبرو می‌شود در پنج شنبه و جمعه‌های آخر هفته با عرضه انواع گروه‌های کالایی و مورد نیاز شهروندان میزبان خانواده ها است تا در کنار تهیه ملزومات اساسی و مورد نیاز خود از جوایز نقدی و غیر نقدی فروشگاه های شهروند برخوردار شوند.


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید