پویش مردمی کمک به تحصیل کودکان نیازمند در فروشگاههای شهروند
0 نظر
۱۰ شهريور ۱۳۹۷

پویش مردمی کمک به تحصیل کودکان نیازمند در فروشگاههای شهروند

آغاز کمپین یکی برای دوستم پویش مردمی کمک به تحصیل کودکان نیازمند در فروشگاههای شهروند به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ، پویش مردمی کمک به تحصیل کودکان نیازمند در فروشگاههای شهروند آغاز شد.
 
 
 مسعود سریع القلم مدیر عامل فروشگاههای شهروند با اعلام خبر فوق، گفت؛ در حاشیه جشنواره فروش فوق العاده بازگشایی مدارس و به منظور کمک حداکثری به خانواده ها و کودکان نیازمند؛ کمپین ( #یکی_برای_دوستم ) را در سراسر فروشگاههای زنجیره ای شهروند راه اندازی کردیم.
 
 سریع القلم افزود: در این طرح در نظر داریم تا با راه اندازی جایگاههای ویژه ای برای خریداران لوازم التحریر و وسایل مربوط به مدرسه ، از عموم مردم دعوت کنیم تا به همراه خرید خود، به اندازه یک دفتر و یا مقدار کمی لوازم التحریر برای کودکان نیازمند، به کمپین مردمی ( #یکی_برای_دوستم ) بپیوندند.
 
 مسعود سریع القلم ادامه داد: فروشگاه شهروند بعد از جمع آوری این کمک ها و پس از جمع بندی و بسته بندی کردن هدایای دریافت شده، آنها را به دست کودکان نیازمند در تهران می رساند.
 
 مدیر عامل شهروند با دعوت از عموم مردم و شهروندان برای پیوستن به کمپین #یکی_برای_دوستم اظهار امیدواری کرد تا با این حرکت انسان دوستانه، بتوانند قدم بزرگی در راه کمک به تحصیل کودکان نیازمند برداشته شود.
 
 

 


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید