رونمایی از نخستین فروشگاه دیواری کشور در شهروند
0 نظر
۱۱ مرداد ۱۳۹۵

رونمایی از نخستین فروشگاه دیواری کشور در شهروند

صبح روز شنبه 26 تیرماه نخستین فروشگاه دیواری کشور توسط شرکت خدمات کالای شهروند با حضور مدیر عامل این شرکت در برج میلاد رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی شهروند، سید اکبر علوی مدیر عامل شرکت شهروند در حاشیه مراسم رونمایی از نخستین فروشگاه دیواری کشور در شهروند برج میلاد که روز شنبه 26 تیر ماه برگزار شد، اظهار داشت: فروشگاه دیواری یک ایده نو برای توسعه شهر الکترونیک تهران است که در آن خرید آسان و راحت از طریق دنیای مجازی را برای شهروندان فراهم کرده‌ایم.
 
وی ادامه داد: این طرح برای اولین بار در کشور پیاده‌ سازی شده و شهروند مفتخر است که توانسته به عنوان اولین فروشگاه در این عرصه پیشرو باشد.
 
علوی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نحوه استفاده و عملکرد طرح فروشگاه دیواری چگونه است، گفت: مشتریان می توانند ابتدا نرم افزار فروشگاه مجازی شهروند را روی تلفن همراه خود بارگذاری کنند. پس از این تصویر محصولات فروشگاه روی یک صفحه بزرگ نمایش داده می‌شود و هر محصول بارکد ویژه خود را دارد که توسط تلفن‌های هوشمند قابل شناسایی است؛ بنابراین هر فرد با قراردادن تلفن خود روبروی بارکد، محصول را به سبد خرید آنلاینش اضافه کرده و پس از تکمیل خرید در منزل کمتر از دو ساعت تحویل می‌گیرد.
 
به گفته علوی 62 درصد افراد به منظور اتصال به اینترنت از موبایل استفاده می‌کنند که شهروند توانست از این ظرفیت برای خرید اینترنتی به عنوان مطالبه‌ای جدید در میان شهروندان بهره‌برداری کند.
 
وی با بیان اینکه فروشگاه دیواری بر اساس نیازهای گردشگران که به برج میلاد می‌آیند، راه اندازی شده است، اظهار کرد: از این پس گردشگران می‌توانند سوغات‌های ایرانی را از برج میلاد خریداری کنند و از این طریق اقلام در اسرع وقت به دست گردشگران خواهد رسید.
 
اینطور که مدیر عامل شرکت شهروند گفته نه تنها قرار است در آینده نزدیک این شیوه خرید در مترو نیز راه‌اندازی شود بلکه امکان پرداخت الکترونیکی در فروشگاه‌های دیواری نیز فراهم می شود. در واقع با راه‌اندازی طرح شهروند دیواری و استفاده گسترده از فضاهای آنلاین یکی از مهم‌ترین اهداف کمپین آسمان آبی، زمین پاک محقق خواهد شد.


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید