مراسم رونمایی از دستاوردهای جدید شهروند در حوزه فروش مجازی
0 نظر
۴ مهر ۱۳۹۵

مراسم رونمایی از دستاوردهای جدید شهروند در حوزه فروش مجازی

شرکت شهروند روز پنج شنبه 1 مهرماه با حضور دکتر علی اکبر جلالی پدر علم آی تی ایران و سید اکبر علوی مدیر عامل شهروند از سایت جدید فروش مجازی شهروند در سالن سعدی برج میلاد رونمایی کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، اکبر علوی در مراسم رونمایی از دستاورد جديد فروشگاه شهروند با بيان اين كه امروزه رشد چشمگير خريدهاي اينترنتي بر كسي پوشيده نيست گفت: فروش مجازی شهروند امکان خرید از فروشگاه های زنجیره ای شهروند را در سراسر کشور فراهم می نماید و مشتریان می توانند از طریق شماره تلفن 0214884 و سایت فروشگاه مجازی شهروند به آدرس www.shahrvand.ir سفارشات خود را ثبت و کمتر از 2 ساعت در شهر تهران و در سایر نقاط کشور تا 72 ساعت درب منزل تحویل بگیرند.
علوي در ادامه خاطر نشان کرد: تحویل کالا برای مشتریانی که بالاي ٥٠هزار تومان خرید نمایند در تهران رايگان خواهد بود و در صورت عدم رضايت مشتری، جنس خريداري شده طبق آیین نامه بازپس گرفته مي شود و رضايت خريدار حاصل می گردد.
وی همچنین با اعلام اين كه بايد بسترهای لازم را برای خريد اينترنتي ايجاد كنيم، افزود: در سایر فروشگاه مجازی شهروند نیز تا ٥٠ درصد تخفيف برای شهروندان در نظر گرفته خواهد شد.
اکبر علوي صحبت های خود را این گونه ادامه داد و تصریح کرد: ما رقابت سالمی با فروشگاه هاي مجازي ديگر، خواهيم داشت و قيمت بهتر، كيفيت برتر و رفتار مناسب تر ما را در مقايسه با فروشگاه هاي مجازي پيشرو خواهد كرد.
علوی با اعلام اين كه بالغ بر ٦٠ هزار كالا در فروشگاه هاي شهروند موجود است، گفت: در فروشگاه مجازي نيز بيش از ١٠ هزار كالا وجود دارد كه انشالله روز به روز افزايش خواهد يافت.
مدیر عامل شرکت شهروند در ادامه با اشاره به اهداف فروشگاه مجازي، خاطر نشان كرد: دسترسي سريع و آسان به محصولات، صرفه جويي در زمان و هزينه ها، كاستن از ترافيك شهر، تلطيف و كاهش آلودگي هوا از جمله أهداف مورد نظر ما بوده است.
در ادامه این مراسم دکتر علی اکبر جلالی با اعلام اين كه فروشگاه مجازي شهروند اولين سرمايه گذاري شهروند و شهرداري تهران در حوزه IT است افزود: شهرداري تهران در این حوزه بسيار توانمند عمل كرده است، شهروند نیز بايد تفاوت فروشگاهي خود را در رقابت با ساير سايت هاي مجازي، ارتقا دهد و از الگوهاي موفق ساير كشورها و نيز مدل انبارداري و فروش كشورهاي ديگر استفاده نماید.
جلالی صحبت های خود را این گونه ادامه داد و اظهار داشت: اقتصاد مقاومتي در حوزه فناوري اطلاعات نقش كليدي دارد و سياست هاي كلي برنامه ٥ساله ششم توسعه بايد در اين حوزه اعمال شود.


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید