دیدار مدیرعامل شرکت شهروند با کارکنان فروشگاه بیهقی
0 نظر
۱۱ بهمن ۱۳۹۹

دیدار مدیرعامل شرکت شهروند با کارکنان فروشگاه بیهقی

مدیرعامل شرکت شهروند در این جلسه که با حضور کارکنان فروشگاه بیهقی و نمایندگان واحدهای ستادی برگزار شد، در جریان دغدغه‌ها و چالش‌های پرسنل با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و بحران پاندمی کرونا قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، تبدیل وضعیت کارکنان ساعتی شرکت‌، ترسیم کار راهه مسیر شغلی همکارانی که دارای مدرک تحصیلی عالی هستند و طرح مسائل حوزه رفاه از جمله مواردی بود که در دیدار با مدیرعامل شرکت شهروند از سوی کارکنان مطرح شد.
 
وحید کریمی پس از استماع گزارشات و نقطه نظرات ارائه شده با تاکید بر اهمیت رسیدگی به وضع معیشتی کارکنان تصریح کرد: کلیه دست اندرکاران و مسئولان مربوطه ملزم به رفع دغدغه‌ها و چالش‌های پیش روی شرکت و کارکنان هستند؛ تمامی همکاران باید بدانند و احساس کنند که برای کسب و کار خود تلاش می‌کنند و خود را مالک شرکت بدانند و در جهت تحقق اهداف عالی شرکت قدم بردارند.
 
کریمی در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای ساعتی گفت: با توجه به بخشنامه های ارسالی از طرف شهرداری بر عدم جذب نیروی انسانی قطعاً تلاشمان بر این است در صورت اخذ مجوزهای لازم تغییر وضعیت پرسنل صورت پذیرد؛ از طرفی یکی از الزامات برای ورود به بورس تعیین تکلیف وضعیت قرارداد کارکنان است که باید به زودی انجام شود.
 
مدیرعامل شرکت شهروند در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی کارکنان در سطح فروش، این تلاش‌ها را متعهدانه و دلسوزانه دانست و بر بهبود سطح رفاه اجتماعی و معیشتی کارکنان تاکید کرد.
 
بنابر اعلام روابط عمومی شرکت شهروند، قرار است جلسات ملاقات حضوری مدیرعامل با کارکنان در سایر فروشگاه‌ها نیز انجام شود که در مرحله اول این دیدار در فروشگاه شهروند بیهقی صورت گرفت.


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید