پیام تسلیت مدیرعامل شركت شهروند به مناسبت درگذشت کوروس زندی پور
0 نظر
۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

پیام تسلیت مدیرعامل شركت شهروند به مناسبت درگذشت کوروس زندی پور

وحید کریمی مديرعامل شركت شهروند با ارسال پیامی فقدان زنده ياد کوروس زندی پور از تلاشگران و کارکنان خدوم این شرکت را که در پی ابتلا به ویروس کرونا و تحمل رنج بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد، به خانواده‌ محترم ایشان و کلیه همکاران وی تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، متن پیام تسلیت وحید کریمی به شرح زیر است:
 
انالله و انا الیه راجعون 
 
"ضایعه غم انگیز درگذشت زنده یاد کوروس زندی پور از مدیران با سابقه مجموعه شهروند بر اثر بیماری کرونا موجب تاثر بسیار و اندوه خاطر همگان شد و خانواده بزرگ شهروند را داغدار یکی دیگر از فرزندان خود نمود. 
 
اندوه از دست دادن همکار پرتلاشی که خدماتش منشأ خیر و برکات فراوانی برای مجموعه شهروند بود در باور همکاران وی نمی گنجد و یقیناً خاطره سال ها تلاش صادقانه ایشان در یاد و خاطر همه ما زنده و ماندگار خواهد بود. 
 
 بدینوسیله درگذشت کوروس زندی پور این همکار گرانمایه را نخست به خانواده محترم او و سپس به کلیه همکاران ساعی و پرتلاشم در شرکت شهروند تسلیت عرض کرده و از درگاه ایزد منان برای آن عزیز از دست رفته، رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندم.
 
در پایان از کلیه همکارانم که همواره در صف اول خدمت رسانی به مشتریان و در خطر ابتلا به بیماری کرونا هستند، می خواهم توجه بیشتری به حفظ سلامت خود و خانواده شان داشته و به رعایت دستورالعمل های بهداشتی بیش از پیش اهتمام ورزند. "


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید