مدیرعامل شرکت شهروند در پیامی به مناسبت روز کارگر، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه‌داران روز جهانی کارگر را گرامی داشت.
0 نظر
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت شهروند در پیامی به مناسبت روز کارگر، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه‌داران روز جهانی کارگر را گرامی داشت.

متن پیام بدین شرح است: «کسی که برای تأمین معاش خانواده‌اش تلاش کند مانند رزمنده‌ در راه خداست» امام صادق (ع)
روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی است تا صمیمانه از زحمات همکارانم در شرکت شهروند، خصوصا همکاران مستقر در فروشگاه‌ها قدردانی کنم چرا که آن‌ها را جهادگرانی می‌دانم که در روزگار دنیاگیری ویروس منحوس کرونا با همتی بی‌دریغ که برآمده از تعهد و خلوص قلبیشان است در جبهه خدمات رسانی به شهروندان تلاش می‌کنند.
 
تقارن این روز با ایام ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر این مهم را یادآور می‌شود تا با تاسی از فرهنگ ارزشمند اسلامی این رویداد را ارج نهیم و همت والای کارگران شریف و صبور سرزمینمان را که کشاکش روزگار تحریم، جنگ اقتصادی و بحران پاندمی کرونا تصویری بی‌بدیل از غیرت، ایستادگی خلق کردند را پاس بداریم.
 
بر خود واجب می‌دانم؛ سالروز گرامیداشت مقام کارگر را به همه تلاشگران عرصه کار و تولید تهنیت گویم و سپاسگزار زحمات همه همکاران خوب و پرتلاشم در خانواده بزرگ شهروند باشم امید آن دارم در سالی که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری به نام “تولید، پشتیبانی ها، مانع‌زدایی‌ها” نامگذاری شده است، شاهد سربلندی روزافزون کشورمان در تمام ارکان خود اتکایی، تولید و رونق اقتصادی باشیم.
 
وحید کریمی
مدیرعامل شرکت شهروند


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید