داود قربانیان در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت شهروند مطرح کرد؛ همراهی انجمن در برنامه‌های کلان مدیریتی شهروند، رضایتمندی گروه‌های مختلف کارکنان مجموعه را به دنبال خواهد داشت.
0 نظر
۲ آذر ۱۴۰۱

داود قربانیان در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت شهروند مطرح کرد؛ همراهی انجمن در برنامه‌های کلان مدیریتی شهروند، رضایتمندی گروه‌های مختلف کارکنان مجموعه را به دنبال خواهد داشت.

اعضای منتخب انجمن صنفی شرکت شهروند در دیدار با مدیرعامل این شرکت ضمن تاکید بر جایگاه و نقش خود به عنوان یک تشکل صنفی اثرگذار، هم افزایی و همکاری همه جانبه با انجمن را برای دیدن آسیب‌ها، شناخت مشکلات کارکنان و رسیدن به درک مشترک از مسائل و حل آن‌ها را از ضروریات دانست.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در این نشست صمیمانه که صبح روز یکم آذر ماه با هدف بررسی مطالبات مشروع و به حق صنفی، دغدغه‌ها و مشکلات کارکنان شهروند برگزار شد، مدیرعامل شرکت شهروند پس از استماع گزارش عملکرد یکساله انجمن صنفی این شرکت گفت: با توجه به تعامل خوبی که میان اعضای منتخب انجمن صنفی و کارکنان شرکت شهروند وجود دارد، طی یکسال گذشته شاهد دستاوردهای خوبی در زمینه پیگیری مطالبات و طرح مسائل نیروی انسانی شهروند از طریق این نمایندگان هستیم که قابل تقدیر است. 
 
 داود قربانیان در ادامه با تاکید بر تقویت نقش انجمن در تصمیم‌گیری‌ها و اجرای امور رفاهی شهروند افزود: بررسی بسیاری از مسائلی که کارکنان شهروند با آن مواجه هستند در قالب خواسته‌های صنفی قابل حل و فصل است و با توجه به اینکه اعضای منتخب انجمن صنفی شرکت شهروند کارکنان پیشکسوت و برخاسته از بدنه اصلی این مجموعه و با مشکلات همکاران خود آشنا هستند، من نیز در کنار آنان مصمم و آماده هرگونه همکاری در کمک به حل مشکلات جامعه کارگری شهروند هستم. 
 
 وی با استقبال از طرح‌های پیشنهادی انجمن در خصوص تکریم کارکنان باسابقه و ایجاد تعاونی‌های مختلف برای شاغلین و بازنشستگان شرکت شهروند با همکاری انجمن افزود: تحقق این موارد می‌تواند منشا اثرات مثبتی باشد که با همراهی انجمن در برنامه‌های کلان مدیریتی شهروند، رضایتمندی گروه‌های مختلف کارکنان مجموعه را نیز در پی داشته باشد. 
 
در ادامه جلسه مهدی گل سفید علوی معاون توسعه منابع  انسانی شرکت شهروند افزود؛ با اشاره به هماهنگی خوبی که با اعضای انجمن صنفی این شرکت در کمیته‌های مختلف و حوزه‌های طبقه بندی مشاغل کارکنان شهروند وجود دارد  برنامه‌های مشترکی را با انجمن شروع کرده‌ایم که می تواند علاوه بر تقویت نیروی انسانی شاغل در شهروند و تکریم کارکنان باسابقه، در بالا‌رفتن شاخص رضایتمندی، تعلق خاطر به شرکت و گرایش به نوع وظایف شغلی نیروی انسانی شاغل در این شرکت نیز موثر و رضایت‌بخش باشد.
 
در پایان اعضای انجمن صنفی شرکت شهروند با اهدا لوحی از توجه و حمایت ویژه داود قربانیان مدیرعامل شرکت شهروند به امر معیشت و رفاه کارکنان و توجه ایشان به مطالبات صنفی گروههای مختلف شاغلین این شرکت تقدیر و قدردانی نمود.
 
 
 
 


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید