رونمایی از شهروند‌کارت برای کارکنان شهرداری درراستای اجرای بسته خرسندساز
0 نظر
۵ بهمن ۱۴۰۱

رونمایی از شهروند‌کارت برای کارکنان شهرداری درراستای اجرای بسته خرسندساز

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران از رونمایی از شهروندکارت فروشگاه شهروند برای کارکنان در راستای اجرای بسته خرسندساز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهروند مجید باقری در گفت و گو با خبرنگار شهر، با اشاره به رونمایی از شهروندکارت فروشگاه شهروند اظهار کرد: امکان خرید اقساطی از شهروند تا سقف اعتبار ۵۰ میلیون تومان فراهم شده که بر اساس زمان‌بندی در اختیار کارکنان قرار خواهد گرفت.
 
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با اعلام اینکه این کارت ها دارای اعتبار خرید کالای با دوام تا سقف ۵۰ میلیون تومان است، یادآور شد: کارکنان با داشتن شهرکارت‌ها امکان خرید اجناس فروشگاهی تا سقف چهار میلیون تومان را خواهند داشت.
 
 وی ادامه داد: در صورت استفاده از اعتبارهای اختصاصی، اقساط آن بدون مراجعه کارکنان به واحدهای مالی و ارائه هرگونه تضمینی به بانک از حقوق آنها در اقساط بلند مدت کسر می شود.
 
 باقری درباره استقبال کارکنان از اقداماتی از این قبیل تأکید کرد و گفت: با توجه به استقبال زیاد کارکنان از شهرکارت فروشگاه‌های اتکا با مقدمات و زیرساخت‌های ایجادشده از امروز چهارشنبه پنجم بهمن ماه توزیع گسترده شهروندکارت آغاز می‌شود.
 
 معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با بیان اینکه مدت‌ها بستر مناسبی برای این اقدام وجود نداشت، یادآور شد: با هماهنگی و همراهی مدیریت فروشگاه شهروند، تمهیداتی اتخاذ شده تا کارکنان از شهروندکارت استفاده کنند.
 
وی همچنین تصریح کرد: مبلغ ۵۰ میلیون تومان برای کالاهای بادوام و چهار میلیون تومان برای خرید کالاهای پرمصرف پیش بینی شده است.
 
باقری با بیان اینکه کارت‌ها از امروز توزیع و پس از اتمام توزیع همزمان با میلاد حضرت علی (ع) شارژ اعتبار آن آغاز می‌شود، گفت: برای خرید چهار میلیون تومانی از زمان تحویل کارت، امکان استفاده وجود دارد و مبلغ از فیش حقوقی در ۲ ماه بدون سود، کسر خواهد شد.
 
 


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید