پیام تقدیر و گرامیداشت مدیرعامل شرکت شهروند به مناسبت روز خبرنگار
0 نظر
۱۸ مرداد ۱۴۰۱

پیام تقدیر و گرامیداشت مدیرعامل شرکت شهروند به مناسبت روز خبرنگار

داود قربانیان مدیرعامل شرکت شهروند، طی پیامی ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار، از تلاش اصحاب رسانه و خبرنگاران قدردانی کرد.
« ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ
نون سوگند به قلم و آنچه مى ‏نويسند... 
همزمان با فرارسیدن هفدهم مرداد، روز گرامیداشت مقام خبرنگار که امسال با حماسه عظیم عاشورای حسینی، تقارن پرمعنایی یافت فرصت مغتنمی دست داد تا حق‌طلبی و رشادت اصحاب خبر و رسانه را ارج نهاده و از زحمات کسانی که با مسئولیت، تعهد و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن و انعکاس حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد قدردانی نمود. 
 
بدون تردید سال‌های بلوغ و بالندگی مجموعه شهروند در مسیر خدمتگزاری به آحاد جامعه تا به امروز به واسطه آگاهی و همراهی اصحاب رسانه و به طور خاص خبرنگاران که همواره با پوشش خبری موثر و تحسین برانگیز، نقش موثری در بازتاب فعالیت‌های مجموعه زنجیره‌ای شهروند داشته‌اند، با کارنامه‌ای شفاف و پاسخگو به شهروندان، سپری شده است. 
 
در جهان کنونی که به یاری فناوری ارتباطات گسترش یافته و قدرت رسانه‌ها بیش از پیش جلوه‌گری می‌کند، مسئولیت خبرنگاران و فعالان رسانه های جمعی در صف مقدم آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی هرروز سنگین‌تر و مهم‌تر از پیش می‌شود، چرا که به اعتبار حضور یک خبرنگار مطالبه‌گری و اطلاع رسانی درست به مخاطبان معنایی حقیقی می‌یابد‌. 
 
اینجانب از خبرنگاران پرتلاش و هوشیار جامعه، به پاس سال‌ها کوشش و همراهی درراستای انعکاس رویدادهای مرتبط با شرکت شهروند قدردانی نموده و امیدوارم در سایه این همراهی شاهد روزهایی روشن و پرامید در حیات مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند باشیم.»
 
داود قربانیان
مدیرعامل شرکت شهروند


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید